Izgalmas, színvonalas mérkőzéseket és remek hangulatot hozott a harmadik alkalommal megrendezett évindító teremlabdarúgó torna Bordányban. A Start 2016 Kupa névre keresztelt eseményen nyolc csapat részvételével kezdődtek meg a küzdelmek, a fiatal labdarúgók két négyes csoportban, körmérkőzéses rendszerben, 2×10 perces meccseket játszottak egymással. Már a csoportmérkőzések is hoztak igazi derbiket, az igazi dráma azonban a helyosztókra maradt. Az ötödik helyért lejátszott mérkőzésen csak büntetőkkel tudott győzni a SZEOL SC II, de a harmadik helyért rendezett mérkőzésen, a hazai Bordány SK együttese végig szoros mérkőzésen, az utolsó percekben szerzett találattal verte az Orosházát. A döntő igazi taktikai csatát hozott, ahol a rendes játékidőben nem született találat, végül a büntetők során jobban összpontosító SZEAC nyerte a Start 2016 Kupát!

Az utánpótlás tornáról részletes fotó és videó összeállítással jelentkezünk közösségi oldalunkon is (facebook.com/bordanysk), így a héten érdemes lesz többször is felkeresni ezt az internetes felületet is!

Minden csapatnak ezúton is gratulálunk, köszönjük, hogy részt vettek az eseményen, találkozunk 2017-ben is Bordányban!

SZEOL SC I – Rendőr TE 0-3

Az A csoport végeredménye: 1. Szeged 2011 9 pont, 2. OMTK-ULE Orosháza 6 pont, 3. Rendőr TE 3 pont, 4. SZEOL SC I 0 pont.

SZEOL SC II – Hódmezővásárhelyi FC 6-0

A B csoport végeredménye: 1. SZEAC 9 pont, 2. Bordány SK 6 pont, 3. SZEOL SC II 3 pont, 4. Hódmezővásárhelyi FC 0 pont.

Helyosztók

7-8. helyért: SZEOL SC I – Hódmezővásárhelyi FC 0-5

5-6. helyért: Rendőr TE – SZEOL SC II 3-5 (rendes játékidő: 3-3, hétméteresek 0-2)

3-4. helyért: OMTK-ULE Orosháza – Bordány SK 1-2

1-2. helyért: SZEAC – Szeged 2011 3-2 (rendes játékidő: 0-0, hétméteresekkel: 3-2)