Február 9-én, szombaton ismét benépesült a Bordányi Sportcsarnok, ezúttal az U10-esek Start 2019 Kupáját rendezte meg a Bordány Sportkör. Ebben a korosztályban hat egyesület nevezett a tornára, melyet körmérkőzéses rendszerben bonyolítottak le. Több szoros mérkőzés, sok-sok izgalom jellemezte a programot, amely jól szolgálta az utánpótlás együttesek, játékosok felkészülését. A kupát a Móravárosi Kinizsi szerezte meg 100%-os teljesítménnyel, a dobogó második fokára a SZEAC lépett fel, míg a bronzérmes pozíciót a Szeged-Grosics Akadémia szerezte meg. Kis Levente által felkészített, betegségektől tizedelt U10-es csapatunk több szoros meccset is játszott, azonban most ez az ötödik helyre volt elég. Csüggedésre nincs ok, hamarosan újabb tornán lehet megmérettetni magunkat. Minden résztvevőnek gratulálunk a teljesítményéhez, jövőre is várunk mindenkit ebben a korosztályban is Bordányba.