Január 6-án vasárnap újabb utánpótlás labdarúgó tornát rendeztek a Bordányi Sportcsarnokban, ekkor a női U18-as csapatok küzdöttek meg a Start 2019 Kupáért. A hat csapatos viadalon a SZEOL SC, a Szentesi Kinizsi, a Székkutasi TC, a Kiskőrösi LC és két bordányi együttes képviseltette magát. A csoport küzdelmeket a Foliaplast-Bordány SK „Fehér” és a Szentesi Kinizsi gárdája nyerte meg, az elődöntő másik két résztvevője a Székkutasi TC és a Foliaplast-Bordány SK „Piros” csapata volt. A sorsolás szeszélyének köszönhetően a két bordányi együttes egymás ellen játszotta az elődöntőt, itt egy góllal a világosabb mezes különítmény nyert és jutott a döntőbe, míg a másik ágon a Székkutas diadalmaskodott a Szentes ellenében. A bronzmeccs döntetlennel zárult, a büntetőpárbaj viszont a Szentesnek sikerült jobban, így ők szerezték meg a harmadik helyet, a bordányi „Piros” csapat negyedik lett. A döntő végig kiélezett találkozót hozott, a félidőben még a Székkutas vezetett, de a második félidei jobb játékának és helyzetkihasználásának köszönhetően a Foliaplast-Bordány SK „Fehér” együttese 2-1-re nyert, így megszerezte a Start 2019 Kupát. Gratulálunk minden résztvevőnek, jövőre várunk vissza mindenkit!

Eredmények

A csoport

Foliaplast-Bordány SK „Piros” – SZEOL SC 2-0

SZEOL SC – Szentesi Kinizsi SZITE 0-5

Szentesi Kinizsi – Foliaplast-Bordány SK „Piros” 4-0

Az A csoport végeredménye: 1. Szentesi Kinizsi SZITE 6 pont, 2. Foliaplast-Bordány SK „Piros” 3 pont, 3. SZEOL SC 0 pont.

B csoport

Székkutasi TC – Foliaplast-Bordány SK „Fehér” 0-1

Foliaplast-Bordány SK „Fehér” – Kiskőrösi LC 3-0

Kiskőrösi LC – Székkutasi TC 0-2

A B csoport végeredménye: 1. Foliaplast-Bordány SK „Fehér” 6 pont, 2. Székkutasi TC 3 pont, 3. Kiskőrösi LC 0 pont.

Elődöntő

Szentesi Kinizsi SZITE – Székkutasi TC 0-2

Foliaplast-Bordány SK „Piros” – Foliaplast-Bordány SK „Fehér” 0-1

Helyosztók

5-6. helyért: SZEOL SC – Kiskőrösi LC 0-6

3-4. helyért: Szentesi Kinizsi – Foliaplast-Bordány SK „piros” 0-0, büntetőkkel 2-1

1-2. helyért: Foliaplast-Bordány SK „Fehér” – Székkutasi TC 2-1